УЗД в травматології та ортопедії

Людмила Осадча

УЗД в травматології та ортопедії

Лікар УЗД вищої категорії, лікар ортопед-травматолог, стаж роботи більше 25 років. УЗД суглобів та м’яких тканин опорно-рухового апарата верхніх та нижніх кінцівок, УЗД нервів, ультразвукову навігація при використанні технологій регенеративної медицини

Про себе

Людмила Осадча​

Лікар УЗД вищої категорії, лікар ортопед-травматолог

Осадча Людмила Євгенівна, лікар УЗД вищої категорії, лікар ортопед-травматолог,  автор та модератор 2 денного практичного курсу «УЗД в практиці травматолога» на платформах МАСМО, @skymedecine,SELF,  член АРУ, УАФУД,  EFSUMB, Асоціації травматологів України. співавтор 2 патентів,  25 наукових робіт,  2 методичних рекомендацій.    

В 1998 р. закінчила лікувальний факультет Буковинської державної медичної академії, у 2002 р. закінчила курси спеціалізації з ультразвукової діагностики в Київській  медичній академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, з 2004 р. – лікар ультразвукової діагностики багатопрофільного стаціонару  КЦБКЛ (Київської центральної басейнової клінічної лікарні). З 2007 р. – обіймала посаду завідуючої відділенням функціональної діагностики КЦБКЛ. 

З 2006 р. працювала за сумісництвом  лікарем УЗД Центру спортивної травматології НУФВС України.

З 2008 р. працює лікарем УЗД відділення  функціональної діагностики  ДУ «ІТО АМН України». У 2003-2009 рр. відвідувала курси тематичного удосконалення в онкології, гінекології, ангіології, ревматології, травматології.

З  2003 року по 2019 була куратором німецько-українського благодійного проекту «Нижня Саксонія  — дітям Чорнобиля», який займається постачанням УЗ апаратів та навчанням лікарів на території, постраждалих від Чорнобильської катастрофи.

Сфера наукових інтересів включає інструментальні методи дослідження, зокрема УЗД суглобів та м’якотканинних компонентів опорно-рухового апарата верхніх та нижніх кінцівок, УЗД нервів, ультразвукову навігацію з використанням  технологій регенеративної медицини.    

Має 22 друковані роботи, 2 патенти на корисну модель. Бере активну участь в науково-дослідній роботі інституту, є автором навчальних курсів з використання УЗД в ортопедії та травматології, який проводиться на базі ІТО, МАСМО, освітніх онлайн платформах.

Приймає пацієнтів з патологією опорно-рухового апарату на базі діагностичному ІТО НАМН України   в поліклінічному корпусі, пров Чеховський 7, каб 319. Тел. 0503574041, 0980071131

Прокрутить вверх